atrakcje ciechocinka

Gdzie są fajfy w Ciechocinku?

Fajfy Ciechocinek

Ciechocinek to miasto, które każdy kojarzy z imprezami tanecznymi trwającymi do rana. Popularne dancingi (nazywane często fajfami) odbywają się w wielu miejscach kraju, ale tylko te w Ciechocinku są wyjątkowe. Dowiedz się dlaczego! Wieczorek taneczny to nic innego jak dancing, na którym na pewno nie jeden raz świetnie się bawiłeś. Miła i kulturalna atmosfera oraz niepowtarzalna muzyka przeniosą Cię w czasie do lat 70, 80 i 90.

Gdy po bardzo długim oczekiwaniu, osoba chora otrzymuje w końcu skierowanie do sanatorium, bardzo się cieszy. To nic, że termin nie ten i miejsce nie to, które wybrała. Najważniejsze, że w ogóle jedzie do Ciechocinka! W końcu pozna prawdziwe życie sanatoryjne.

W Ciechocinku wiele lokali organizuje dancingi. Jednak zdecydowanie najlepsze fajfy zdaniem mieszkańców i turystów, który wzięli udział w naszej sondzie odbywają się w każdy piątek w ciechocińskim hotelu Amazonka Conference & Spa. 

Są tam co piątek dancingi od godziny 18:00 do 23:00. Króluje na parkiecie muzyką lat 70, 80 i 90. Bez wątpienia to najlepsze miejsce, które oferuje imprezy dla ludzi, którzy kochają muzykę w najlepszym wydaniu!

Lokal ten stawia bardzo na jakość będąc przy tym bardzo atrakcyjnym cenowo. Przekłada się na ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców Ciechocinka oraz turystów. Sugerujemy wcześniej zarezerwować stolik, bo imprezy te cieszą się sporą popularnością.

Imprezy prowadzi Pawel Lendzion – znany i popularny wśród miłośników muzyki lat 70, 80 i 90 muzyk i DJ.

Dojazd do lokalu zapewnia autobus komunikacji miejski linii nr 1. 

 

Wyniki sondy

Najlepsze fajfy w Ciechocinku

W okresie od listopada 2023 do stycznia 2024 przeprowadziliśmy sondę wśród uczestników imprez tanecznych w Ciechocinku. Pytaliśmy „Jaka jest najlepsza impreza taneczna w Ciechocinku?” Poniżej wyniki przeprowadzonej ankiety.

Taneczne piątki w hotelu "Amazonka", ul. Traugutta 5
85%
Środowe disco w sanatorium "Pałac Łazienki II", ul. Raczyńskich 6
36%
Sobotnie dancingi w restauracji "Teatralna", ul. Kopernika 2
21%
Sobotnie dancingi w restauracji "Bristol", ul. Park Zdrojowy 1
18%
Sobotnie dancingi w restauracji "Tęcza", ul. Kopernika 2
11%
Sobotnie dancingi w pensjonacie "Odyseja", ul. Mickiewicza 40A
7%

W ankiecie wzięło udział 519 osób. Każda osoba miała prawo zaznaczyć maksymalnie trzy lokale. Prosiliśmy, aby ankietowani wzięli pod uwagę ceny, atmosferę oraz muzykę w lokalu.